cs en de

Nabídka účasti na mezinárodním potravinářském veletrhu Alimentec Bogota 2016

 24.3.2016
 
Ve dnech 8. - 11. června 2016 se v Bogotě koná devátý ročník mezinárodního potravinářského veletrhu Alimentec 2016, který je zaměřen na představení producentů potravin, nápojů, poskytovatelů služeb a výrobců strojů pro potravinářský průmysl. Zahraniční kancelář CzechTrade spolu s Velvyslanectvím ČR v Bogotě připravuje účast na veletrhu formou expozice tvořené společným stánkem Velvyslanectví ČR, CzechTrade a Ministerstva zemědělství ČR.
 
Alimentec Bogota 2016 je v letošním roce největším mezinárodním potravinářským veletrhem konaným v regionu Jižní Ameriky a má přesah na okolní země. Veletrhu, který je pořádán jednou za dva roky, se v roce 2014 zúčastnilo 359 vystavovatelů z 29 zemí a přes 28 tisíc odborných návštěvníků. Bližší informace k veletrhu lze nalézt na webových stránkách http://feriaalimentec.com/.
 
Mimo společný stánek Velvyslanectví ČR, CzechTrade a MZe ČR se počítá s účastí dalších českých firem z oblasti potravinářství a potravinářských technologií, které budou mít k dispozici vlastní výstavní stánky.
 
V rámci účasti na veletrhu je možné zažádat o podporu z dotačního titulu 9.H.b. (detailnější popis dotace včetně obsahu žádosti dotačního programu naleznete zde). Kromě dotačního programu budou firmy moci využít asistenčních služby zahraniční kanceláře CzechTrade v Kolumbii, která pomůže se zajištěním veletržního stánku a případně s vyhledáním vhodných obchodních partnerů v místě.
 
V případě zájmu o účast na veletrhu Alimentec 2016 lze kontaktovat přímo Jiřího Jílka ze zahraniční kanceláře CzechTrade Bogota (jiri.jilek@czechtrade.cz, tel.: +420 224 907 806, mob.: +57 311 2896598).
 
Vzhledem k termínu konání akce je třeba potvrdit účast nejpozději do 1. dubna 2016.
 
Zdroj: www.mzp.cz


Další články