cs en de

Podnikatelská mise ministra zahraničních věcí a náměstka ministra zemědělství ČR do Korejské republiky

 20.9.2016
 
Hospodářská komora a Ministerstvo zemědělství vás zve k účasti na podnikatelské misi ministra zahraničních věcí Lubomíra Zaorálka a náměstka ministra zemědělství do Korejské republiky v termínu: 7.–10. listopadu 2016.
 
Součástí programu, který se nyní připravuje, bude návštěva hlavního města Soulu a největšího přístavu Busanu. V obou destinacích proběhnou podnikatelská fóra a oboustranná jednání českých a korejských firem, návštěvy vybraných institucí včetně neformálních společenských akcí. Mise bude zaměřena na 3 sektory, jedním z nich je zemědělství/potravinářství. 
 
Cesta se uskuteční vládním speciálním letadlem, jehož kapacita je omezená. Žádáme proto zájemce o účast, aby vyplněnou Závaznou přihlášku spolu s firemním profilem (viz. příloha) zaslali co nejdříve, nejpozději do 29.9.2016, kontaktní osobou je Ing. Lenka Týčová ze zahraničního odboru Hospodářské komory ČR (tel.: +420 266 721 379, tycova@komora.cz).
 
Na podnikatelskou misi bude připraven katalog českých účastníků v anglickém jazyce. Všechny účastnické firmy zde budou mít základní zápis zdarma, je však možné zadat si placenou reklamu (i pro neúčastnící se firmy).
 
Pro více informací lze kontaktovat také Ing. Irenu Leopoldovou z oddělení zemí Asie a obchodní politiky, Ministerstva zemědělství (e-mail: irena.leopoldova@mze.cz, tel.: 221 812 872).
 
 
Zdroj: eagri.cz


Další články