cs en de

Pozvánka na podnikatelskou misi na Kubu (19.-24.3.2017)

 19.3.2017
 
Ministerstvo zemědělství České republiky a Svaz průmyslu a dopravy České republiky si dovolují pozvat české firmy se zájmem o vstup a působení na kubánském trhu k účasti na Podnikatelské misi na Kubu, která se uskuteční v termínu 19.–24.3.2017 a bude doprovázet ministra zemědělství Mariana Jurečku při jeho pracovní návštěvě Kuby.
 
Zveme zejména firmy zaměřené na vývoz potravin a nápojů, obalových materiálů pro potraviny a nápoje, potravinářských technologií, zemědělské techniky a mechanizace, zařízení pro chov zvířat, veterinárních léčiv a genetiky hospodářských zvířat a společnosti zabývající se výrobou a distribucí hnojiv a prostředků na ochranu rostlin i dalších produktů.
 
Cílem mise, kterou organizačně zaštiťuje Svaz průmyslu a dopravy České republiky, je účast a prezentace na zemědělském veletrhu FIAGROP - Feria Internacional Agroalimentaria a zprostředkování kontaktů mezi českými podnikateli a institucemi, kubánskými státními podniky a Kubánskou obchodní komorou. Veletrh FIAGROP byl během zářijové návštěvy zástupců MZe na Kubě doporučen jako ideální možnost k prezentaci českých firem.
 
Součástí cesty pana ministra budou dále konzultace s protějšky a podpis Memoranda o porozumění mezi Ministerstvy zemědělství, a také návštěvy zemědělských, potravinářských a dalších provozů a zařízení. Program je připravován ve spolupráci se zastupitelským úřadem ČR v Havaně a Kubánskou obchodní komorou a bude reflektovat konkrétní přání a zaměření portfolia účastníků.
 
Link na registrační formulář pro vyplnění podrobných údajů o účastníkovi, firemního profilu v ČJ i ŠJ, požadavků na jednání a partnery a souhrnu rozpracovaných projektů pro případné předání do podkladů panu ministrovi je: http://registrace.spcr.cz/eventId=410&controller=event&task=individualRegister
 
Upozorňujeme, že kapacita je omezena v závislosti na dostupnosti míst pro podnikatelskou delegaci ve vládním letadle. Proto žádáme o závazné přihlášení k účasti do 3.2.2017.
 
Více informací naleznete na: 
http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/proexportni-okenko/podnikatelske-mise/pozvanka-na-podnikatelskou-misi-na-kubu.html
 
Zdroj: eagri.cz


Další články