cs en de

Nabídka pro firmy, které mají zájem zúčastnit se podnikatelské mise do Čínské lidové republiky v květnu 2016

 2.3.2016
 
Ministr zemědělství Marian Jurečka a prezident Smíšené česko čínské komory vzájemné spolupráce Jaroslav Tvrdík zvou české společnosti se zájmem o vývoz zemědělských a potravinářských produktů a souvisejících technologií na čínský trh k účasti na podnikatelské misi Ministerstva zemědělství do Čínské lidové republiky, která se uskuteční ve dnech 2. - 7. května 2016.
 
Podnikatelská mise je součástí pracovní cesty ministra zemědělství pana Mariana Jurečky, kterou připravuje Ministerstvo zemědělství ve spolupráci se Smíšenou česko čínskou komorou vzájemné spolupráce. V rámci programu se předpokládá uspořádání podnikatelských fór s místními partnery v Pekingu a v Šanghaji, účast na zahájení Czech Days in Bohai Region a Food Festivalu v prostorách velvyslanectví České republiky v Pekingu, návštěva veletrhu SIAL China 2016 konaného v Šanghaji a prohlídka Shanghai Free Trade Zone.
 
Firmy, které se chtějí podnikatelské mise zúčastnit, musí potvrdit svůj zájem v termínu do 11. března 2016. Registraci firem organizačně zajišťuje Smíšená česko čínská komora vzájemné spolupráce prostřednictvím on-line aplikace zde.
 
Více informací a předběžný návrh programu mise naleznete v přílohách.
 
Zdroj: eagri.cz


Další články