cs en de

agro novinky

 Reporty

Týdenní reporty

Denní reporty

Objednávka zasílání reportů.

Jméno:
Příjmení:
Firma:
Email:
Denní report: Ano ( 2 týdny zdarma )
Týdenní report: Ano ( zdarma )

Reporty info

Zasílání reportů je nezávislý informační servis do Vaší e-mailové schránky, ať už formou denních nebo týdenních reportů. 


Týdenní report
je sumář toho nejdůležitějšího, co se v předcházejícím týdnu událo a je zcela ZDARMA.Denní report obsahuje vývoj cen hlavních zemědělských komodit za posledních 24 hodin. Každé ráno jej naleznete ve svém e-mailu. Tato služba je zpoplatněna částkou 200,- Kč měsíčně (bez DPH). 


Individuální denní report - je rozšířen o ty komodity, které vás opravdu zajímají (seznam komodit, které můžeme nabídnout zde ) ato služba je zpoplatněna částkou 500,- až 1 000,- Kč měsíčně (bez DPH), finální cena závisí na obsahu individálního denního reportu. 
 

Uvedená cena se vztahuje na jednu fakturační adresu, pokud tedy ve Vaší společnosti využijí informace i kolegové, budou reporty zasílány i na jejich adresy v rámci jednoho poplatku.

Vložte si na svůj web certifikát informovaný uživatel a získejte slevu 10%, více informací zde.   
 
Zasílání denních reportů je první 2 týdny zdarma. Každý, kdo má zájem o tuto službu, si ji může po dobu dvou týdnů nezávazně vyzkoušet. Následným zaplacením poplatku bude služba závazně objednána, v opačném případě přestaneme reporty zasílat.
Individuální report
V rámci našich služeb jsme připraveni Vám vytvořit a poskytnout individuální report. Cena za individuální report by se odvíjela od množství informací v něm obsažených a frekvenci jeho zasílání. O této možnosti se informujte přímo na telefonním čísle 773 699 312, nebo na e-mailu eva.sindelkova@agroserver.cz.